محل تبلیغات شما

جلسه اول ازدوره اول از سری کارگاه‌های آموزشی کنگره 60 لژیون دلیجان، روز سه‌شنبه  مورخ 99/06/02 با استادی راهنمای محترم مسافراحمد و نگهبانی مسافر محمد بهروز و دبیری مسافر امیر با دستور جلسه "قضاوت وجهالت" رأس ساعت 9 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا از خداوند سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من ودیگران قرارداد که لژیون دلیجان را استارت بزنیم و بتونیم در این شهر هم آموزش ببینیمهم خدمت کنیم و بتونیم حرکتی را برای مصرف‌کنندگان این شهر و اطرافیان هم انجام دهیم.

از همه‌کسانی که از روز اول شروع این لژیون خدمت کردند و کمکمالی و قدمی کردند تشکر می‌کنم،مخصوصاً از محمد بهروز و همسفرشان خانم خوش روز که زحماتزیادی را کشیدند و می‌کشند و خواهند کشید. این واقعاً یک نعمتی است از طرف خداوند برایما که بتوانیم به انسان‌ها خدمت کنیم، انسان‌هایی که در رنج و عذاب هستند و راهی برایخروج از تاریکی اعتیاد پیدا نمی‌کنند، همین‌طور که تک‌تک ما این رنج را کشیده‌ایم وبه خاطر همین هم است که توان و انرژی‌داریم که خدمت کنیم.

و تشکر می‌کنم از جناب مهندس و دیده‌بانان محترم،خانواده محترمآقای مهندس همین‌طور راهنمای عزیزم آقای آقایی،چون واقعاً وجود این شعبه از زحمات آقایآقایی و گروهی که از تهران به قم  تشریف آوردندمی‌باشد.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

هم ,خدمت ,لژیون ,آقای ,روز ,اول ,و جهالت ,قضاوت و ,محمد بهروز ,کنیم و ,خدمت کنیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

opthepancleng خبری تفریحی Wholesale Jerseys Hot Sale, 100% Cotton For Cozy! نمایندگی حر لژیون هفتم همسفران Jackie's style اهل کار باش tantsaropatch best-text-girl منتقل شد! قانون و مجازات