محل تبلیغات شما
جلسه نهم از دوره بیست و ششم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60 نمایندگی امین قم در روز سه‌شنبه مورخ98/8/21با استادی مرزبان محترم آقای هادی فهیمی و نگهبانی مسافر ابراهیم و دبیری مسافر عبدالرضا با دستور جلسه" DSTو تجربه من از سم زدایی و سایر روش ها"رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

خدا را شاکر و سپاسگزارم که در این جایگاه هستمو از نگهبان و ایجنت محترم تشکر می‌کنم که اجازه دادند در جایگاه قرار بگیرم وآموزش بگیرم و خدمت کنم.

در وهله اول از آقای ابراهیم نگهبان فوتبال ومرزبان گذشته آقا سجاد و مرزبان جدید آقا ابراهیم تشکر می‌کنم که مسابقات عقابطلایی را در اولین دوره برگزار کردند فارغ از هر نتیجه‌ای که داشت مهم این بود کهاین مسابقات برگزار شد و از عزیزانی که خدمت کردن و همایت کردن تشکر می‌کنم.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

مرزبان ,می‌کنم ,تشکر ,ابراهیم ,محترم ,خدمت ,تشکر می‌کنم ,سایر روش ,بگیرم و ,روش ها ,dstو تجربه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

certleboutsurp درباره خودم ودوستان ..:: یو پی اس | یو پی اس تبریز ::.. وبلاگ شخصی زیبایی اندام لاک طراحی ناخن هات دیزاین | قلم لاک طراحی ناخن Hot Design تاپ تکواندو ایران-IRAN TOPTAEKWONDO(روابط عمومی) مرجع دانستنی های زناشویی و خانواده زوج بلاگ فدرال چت diffcontrecwatz