محل تبلیغات شما

جلسه‌یهشتم از دوره نوزدهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره60 نمایندگی امین قم در روزپنج‌شنبه مورخ 98/9/14 با استادی راهنمای محترم مسافر آقای احمد فهیمی ونگهبانی مسافر مهران  و دبیری مسافر امید با دستورجلسه‌ی "نقش سی‌دی نوشتن سی‌دی‌ها در آموزش "رأس ساعت 17آغاز به کار نمود.

خلاصه سخان استاد:

در ابتدا از خداوند سپاسگزارم که در این جایگاه هستم و همین‌طور از دوست خوبم آقا آرش راهنمای محترم شعبه سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من قراردادند تا آموزش ببینم و خدمت کنم و امیدوارم جلسه‌ی خوب و پرانرژی‌ای در کنار هم داشته باشیم. 

بیست و دومین سال رهایی و آزادی بزرگ‌مرد تاریخ علم درمان اعتیاد و کاشف راه روش درمان اعتیاد و خیلی از بیمارهای دیگر آقای مهندس دژاکام را در ابتدا به خودشان، خانواده محترمشان و کل اعضای کنگره ۶۰ و علی‌الخصوص مسافران و همسفران نمایندگی امین قم تبریک عرض می‌کنم، امیدوارم که همه‌ی ما رهجوهای خوبی برای کنگره‌۶۰ و آقای مهندس باشیم.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

آقای ,مسافر ,آموزش ,ابتدا ,سپاسگزارم ,درمان ,در ابتدا ,اعتیاد و ,درمان اعتیاد ,سپاسگزارم که ,راهنمای محترم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هزار ویک شب ::::...LILIOM....:::: bilslearnsighmort snowinmatpo Heather's receptions mankindthepa longpuhotrie وبلاگ نمایندگی همدان maiprepapdu خرید اینترنتی و خرید آنلاین