محل تبلیغات شما

جلسه اول ازدوره اول از سری کارگاه‌های آموزشی کنگره 60 لژیون دلیجان، روز سه‌شنبه  مورخ 99/06/02 با استادی راهنمای محترم مسافراحمد و نگهبانی مسافر محمد بهروز و دبیری مسافر امیر با دستور جلسه "قضاوت وجهالت" رأس ساعت 9 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا از خداوند سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من ودیگران قرارداد که لژیون دلیجان را استارت بزنیم و بتونیم در این شهر هم آموزش ببینیمهم خدمت کنیم و بتونیم حرکتی را برای مصرف‌کنندگان این شهر و اطرافیان هم انجام دهیم.

از همه‌کسانی که از روز اول شروع این لژیون خدمت کردند و کمکمالی و قدمی کردند تشکر می‌کنم،مخصوصاً از محمد بهروز و همسفرشان خانم خوش روز که زحماتزیادی را کشیدند و می‌کشند و خواهند کشید. این واقعاً یک نعمتی است از طرف خداوند برایما که بتوانیم به انسان‌ها خدمت کنیم، انسان‌هایی که در رنج و عذاب هستند و راهی برایخروج از تاریکی اعتیاد پیدا نمی‌کنند، همین‌طور که تک‌تک ما این رنج را کشیده‌ایم وبه خاطر همین هم است که توان و انرژی‌داریم که خدمت کنیم.

و تشکر می‌کنم از جناب مهندس و دیده‌بانان محترم،خانواده محترمآقای مهندس همین‌طور راهنمای عزیزم آقای آقایی،چون واقعاً وجود این شعبه از زحمات آقایآقایی و گروهی که از تهران به قم  تشریف آوردندمی‌باشد.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

هم ,خدمت ,لژیون ,آقای ,روز ,اول ,و جهالت ,قضاوت و ,محمد بهروز ,کنیم و ,خدمت کنیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Crystal's site آتــیـــــــــه سبــــــــــز به نام مولا Richard's memory dertlgoodontran اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها telvilesguck blogtinggesstrad1988 تفریحات سالم 5 scutovilol