محل تبلیغات شما

جلسه ویلیام وایت با استادی راهنمای محترم مسافر حسین  و نگهبانیمسافر محمدحسن و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه " وادی دوم و تأثیر آن رویمن" و در ادامه " تولد چهارمین سال رهایی "در پارک فدک رأس ساعت 8صبح آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

خداوند را شاکرم که امروز توفیق و لیاقت، نصیبم شد که بین شما دوستانحضورداشته باشم، خیلی خوشحالم که یکسری از دوستان اختلاف‌پتانسیل در آن‌هاایجادشده و تغییر جایگاه دادند. و این نشان‌دهنده این است که مسیری که در آنقرارگرفته‌ایم، مسیر درستی است. اگر بخواهیم به بقاء یک ساختار نگاه کنیم کهماندگار است یا نه، باید به همین تغییر جایگاه‌ها نگاه کنیم که بعد از بیست سالروزبه‌روز کنگره 60 قوی‌تر و پیشرفت می‌کند و این نشان‌دهنده این است که یک تفکرسالم پشت آن بوده است و از این بابت خیلی خوشحال هستم.

من همیشه می‌گفتم امیدوارم نمایندگی قم به‌عنوان مرکزیت باشد و از دلآن شعبه‌های دیگر به وجود آید مانند شعبه ساوه و دلیجان که از دل نمایندگی قم بهجود آمدند.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

سال ,مسافر ,نمایندگی ,قم ,دل ,چهارمین ,و این ,این نشان‌دهنده ,و از ,از دل ,کنیم که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Joseph's blog هزاران مطلب پیرامون طب سنتی و مسایل مرتبط Basketball Trojer NBA|NBA Trojer Danmark Richard's memory مالی -مالی بین الملل افسانه دونگ یی وبلاگ امام مهدی (عج) reihandripthou رودخانه دز و پارک های ساحلی دزفول شــعر ابـــــدی