محل تبلیغات شما

جلسه دوازدهم از دوره اول از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 لژیوندلیجان، روز یکشنبه  مورخ 99/08/25 با استادی مسافر مجید و نگهبانی مسافر محمدبهروز و دبیری مسافر امیر با دستور جلسه "وادی سوم و تأثیر آن روی من"رأس ساعت 16 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان عزیز تشکر می‌کنم که به من اجازه دادند در این جایگاهقرار بگیرم و همچنین از راهنمای محترم آقای فهیمی نیز تشکر می‌کنم که اجازه دادند آموزشبگیرم و همچنین خدمت کنم.

در ابتدا هفته گذشته هفته گلریزانرا خدمت همه تبریک عرض می‌کنم و دستور جلسه این هفته وادی سوم و تأثیر آن روی من می‌باشد.

من قبل از اینکه در این جایگاهقرار بگیرم خیلی به وادی سوم فکر کردم و مطالب زیادی در این مورد خوانده‌ام در ابتدایوادی، یک پیام است که استادان آقای مهندس به ایشان گفتند میگویند ما از طبیعت الگومی‌گیریم در این وادی گفته‌شده است که باید دانست هیچ موجودی به میزان خود انسان بهخویشتن خویش فکر نمی‌کند.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

وادی ,سوم ,می‌کنم ,روی ,بگیرم ,جلسه ,در این ,سوم و ,و تأثیر ,آن روی ,وادی سوم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باشگاه کمانداران لیان سوره عشق موزیک بامبو دانــــشـــــکده مــهــنــدسی نـــــفـــــــت و گــــــاز گـچـــسـاران پاریس نیوز موزیک و آهنگ های عشقی بلاگ نی نی نوزاد propconora jakabette بصیرت Insight