محل تبلیغات شما

به نام قدرت مطلق الله

جلسهیازدهم از دوره بیست و هشتم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی امین قم، روزهاییکشنبه مورخ 99/08/25 با دستور جلسه " وادی سوم و تأثیر آن روی من " با استادی  راهنمای محترممسافر رضاو نگهبانی مسافر بهزاد و دبیری مسافر ابراهیم رأس ساعت 16 آغاز به کارکرد.

خلاصه سخنان استاد:

تشکر می‌کنم از نگهبان عزیز که من فرصت خدمتگزاری دادند.

دستور جلسه امروز وادی سوم هست در وادی اول می‌فرماید که درشما یک نیرویی تعبیه‌شده  به نام تفکر که توسطآن می‌توانید کارهایتان را انجام دهید و هر ساختاری و سازمانی اگر با تفکر صحیح شروعشود به بهترین شکل ،شکل می‌گیرد ولی اگر تفکر درست نباشد ساختاری هم که شکل می‌گیردعملکرد خوبی نخواهد داشت.

در وادی دوم به ما امید می‌دهد که ای انسان تو بیهوده آفریدهنشده‌ای و وادی سوم می‌گوید باید دانست هیچ موجودی به میزان خود انسان به خویشتن خویشفکر نمی‌کند.با شروع این وادی ما آغازی تازه داریم آغازی که ما را به‌سلامتی صلح وآرامش  و آسایش برساند و نکته مهم که بیان می‌کننداین است که انسان اگر خود جستجو نکند حتی اگر با همه کاوشگران ماهر نیز هم‌نشین باشدبه موضوع واقعی نمی‌رسد.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

وادی ,سوم ,انسان ,مسافر ,تفکر ,جلسه ,وادی سوم ,دستور جلسه ,تأثیر آن ,در وادی ,به نام

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز تخصصی طراحی ست اوراق اداری مطالب اینترنتی روزانه نویسی sembcepdota Rosemary's receptions Programming AutoCAD & GIS efbakmerktan bagmedesur هووپ volkvenpegar