محل تبلیغات شما

روز پنج‌شنبه مورخ 22 آبان ماه 1399 اعضای لژیوندلیجان با حضور در جشن گلریزان این هفته مبارک را جشن گرفتند و طمع بخشندگی راچشیدند. راهنمای محترم آقای احمد فهیمی استاد جلسهسخنانی را در مورد جشن گل‌ریزان مطرح کردند و بعد از سخنان ایشان، مسافران و همسفران مشارکت مالی خود را آغازکردند و مراسم با شور و شکوه فراوان برگزار شد. جشن گلریزان در کنگره 60 به این خاطر در دستور جلسات قرارگرفته است که به همۀ ما یادآوریکند که باید به فکر دیگران نیز باشیم و ثمرات این کار برای خود فرد است و نتایج آنرا خود او تجربه خواهد کرد؛ زیرا این قانونِ هستی است که در صورت بخشش، قادرخواهیم بود از حال خوش و زندگی خوب لذت ببریم.

خلاصه سخنان استاد:

خدا رو شاکرم که امروز در این جایگاه هستم تا آموزش بگیرم وخدمت کنم و در کنگره همه مسائل به‌صورت تدریجی انجام می‌شود. الآن در شعبه دلیجان کمبودهاییداریم ولی قطعاً در سال آینده در جشن گلریزان شرایط مطلوب‌تری خواهیم داشت باید آرام‌آرامپایه‌های مالی دلیجان مستحکم شود.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

جشن ,دلیجان ,گلریزان ,خواهیم ,کنگره ,سخنان ,جشن گلریزان ,در جشن ,در کنگره ,کردند و ,و زندگی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهندس مهدی مودی(حسن زاده):کاش نقش دلم نقشه ی قرآن باشد sutihardback SS501 short stories Willene's memory Angela's life mulymula وب لژیون مسافر محمد حیدری روستــــای جیرانبــــــلاغ flexmytesmi ❤️Ladyblog❤️