محل تبلیغات شما
جلسه هشتم ازدوره اول از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 لژیون دلیجان، روز یکشنبه  مورخ 99/07/27 بااستادی مرزبان محترم مسافر هادی و نگهبانی مسافر محمد بهروز و دبیری مسافر امیربا دستور جلسه "وم ایجاد دانشگاه" رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

از راهنمای محترم آقای فهیمی که به من اجازه دادند این جایگاهرا تجربه کنم،همچنین از نگهبان جلسه برادر پیشکسوتم آقای محمد بهروز  تشکر می‌کنم.

شاکر و سپاسگزار خداوند هستم، که راه کنگره 60 را به مننشان داد تا بتوانم آموزش بگیرم و خدمت کنم. یک تبریک و خدا قوت به آقای فهیمی وآقای محمد بهروز که برای رشد و توسعه لژیون دلیجان تلاش می‌کنند، عرض می‌کنم. من تشکرمی‌کنم از آقای فهیمی و آقا محمد بهروز و کسانی که این مسیر را می‌آیند، واقعاً خداقوت به این عزیزان بدهد.

قبل از هر چیزی باید تشکر کردن و قدردانی را یاد بگیریم،شکرکردن در مقابل هر نعمتی که به ما داده می‌شود خود نصفی از راه انسانیت است . همیشهراهنمای عزیزم اکبر آقا می‌فرمودند پیدا کردن این معرفت که شکرگزار باشید خود یک نعمتاست. چقدر خوب است که من بدانم باید همیشه قدردان باشم،کسی که به من خدمت می‌کند،معلممن است،راهنمای من است و من وظیفه‌دارم قدردان ایشان باشم.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

آقای ,محمد ,بهروز ,می‌کنم ,فهیمی ,جلسه ,محمد بهروز ,که به ,آقای فهیمی ,به من ,وم ایجاد ,وم ایجاد دانشگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tratanjumro problabeabes گودرز صادقی (Goudarz Sadeghi) سیما 24 chrysnonocar کسب درآمد از اینترنت معرفی زیبا ترین املاک کشور sponticbestwir مطالب اینترنتی deftwindica