محل تبلیغات شما

"به نام قدرت مطلق الله"

جلسه سیزدهم از دورهبیستم از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی امین قم، در روز پنج‌شنبهمورخ 99/6/27 با استادی مسافر عبدالرضا و نگهبانی مسافر سجاد و دبیری مسافرابراهیم با دستور جلسه "کتاب چهارده مقاله و تأثیر آن روی من" رأس ساعت ۱۷ آغاز به کارکرد.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان جلسه و راهنمای لژیون هشتم آقا ابراهیم ومرزبانان که اجازه دادند در این جایگاه قرار بگیرم تا خدمت کنم و آموزش بگیرم تشکرمی‌کنم.

دستور جلسه امروز " کتاب چهارده مقاله " است. کتابچهارده مقاله کتابی است که در سه بخش پیشگیری، مهار و درمان اعتیاد صحبت می‌کنم واولین کتابی است که در مورد مقوله درمان اعتیاد صحبت می‌کنم و تابه‌حال هیچ سیستمیدر جهان نتوانسته است به درمان اعتیاد برسد.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

چهارده ,کتاب ,مقاله ,جلسه ,می‌کنم ,مسافر ,کتاب چهارده ,چهارده مقاله ,درمان اعتیاد ,تأثیر آن ,اعتیاد صحبت ,کتاب چهارده مقاله

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه خرید ام پی تری پلیر گلدان اسپیکر دار پرتابل رومیزی 2020 pracribulsa profokcogti تجهیزات و راه اندازی رستوران وبلاگ نمایندگی شادآباد فقط الله-بنام تنهاحقیقت هستی-خدای قادربی همتا نمایندگی مجاز تعمیر مولینکس MOULINEX - تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی مولینکس - تعمیرگاه مجاز مولینکس - ایران مولینکس وب لژیون دوم نمایندگی سمنان کار دله هنوزم که هنوزه دوسش دارم تبلیغات و بازاریابی اینترنتی