محل تبلیغات شما

به نام قدرت مطلق الله

جلسه سوم از دوره بیست ونهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره60 نمایندگی امین قم در روز سه‌شنبه مورخ99/6/ با استادی مسافر مجید و نگهبانی مسافر حسین و دبیری مسافر علی با دستورجلسه "عدالت؛ آیا همه افراددر کنگره 60 باهم برابرند؟"رأس ساعت 17 آغاز به کارنمود.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان جلسه و راهنمای عزیزم تشکر می‌کنم که اجازه دادنددر این جایگاه خدمت کنم و آموزش بگیرم. دستور جلسه در مورد عدالت؛ آیا همه افراد درکنگره 60 باهم برابرند؟

این‌یک جمله سؤالی است و در ابتدا باید بدانم منظور از عدالتچیست عدالت با کلمه تعادل برابر است و از یک خانواده هستند درواقع تعادل و عدل هر دویک معنا دارند لذا اگر بخواهم به عدالت برسم ( عدل یعنی هر چیزی جای خودش است )؛ یعنیبه‌موقع غم و به‌موقع شادی کنم و هر چیزی را در جای خودش قرار بدهم این یعنی عدالت.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

جلسه ,عدالت ,باهم ,کنگره ,یعنی ,مسافر ,افراد در ,در کنگره ,کنگره 60 ,60 باهم ,همه افراد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

به نام مولا *pony& insanity * آریان رضائی فروشگاه مجاز اسلحه و مهمات شکاری گل همیشه بهار سفـیـر عِـشـق از دمــشــق فروش آنلاین لباس راحتی سایز بزرگ دفترچه سوالات و منابع آزمون ارشد My Legends مطالب اینترنتی