محل تبلیغات شما

"به نام قدرت مطلق الله"

جلسه دوازدهم از دورهبیستم از سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی امین قم، در روز پنج‌شنبهمورخ 99/6/20 با استادی راهنمای محترم مسافر اسماعیل و نگهبانی مسافر سجاد و دبیریمسافر ابراهیم با دستور جلسه "عدالت؛ آیا همه افراد در کنگره 60 باهم برابرند؟"رأس ساعت ۱۷آغاز به کارکرد.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان جلسه و راهنمای لژیون هفتم و همین‌طور مرزبانان محترمکه این جایگاه را به من دادند که خدمت کنم و در قبالش آموزش بگیرم تشکر می‌کنم و بهایجنت محترم و مشاورین قسمت تازه واردین و همه عزیزان خدمتگزار خدا قوت می‌گویم. خدارا شکر که بار دیگر در این جلسات حضور به هم رسانده تا هم به درمان اعتیاد برسیم وهم درمان سیگار و مهم‌ترین مسئله اینکه علم درست زندگی کردن را یاد بگیریم.دستور جلساتکنگره ۶۰ خیلی کلیدی هستند و همانند یک مهد و آموزشگاه می‌مانند که اگر این آموزش‌هارا فرابگیریم و در زندگی کاربردی نماییم  بهسمت حال خوش و صراط مستقیم و تعادل سوق داده می‌شویم.

خیلی وقت‌ها شاید در بهشت باشیم ولی در آسمان‌ها دنبال آن می‌گردیمو شاید خدای‌ناکرده در جهنم باشیم و متوجه نیستیم و فکر می‌کنیم جهنم یک جای دیگریاست. به‌هرحال خدمت و آموزش دو مسئله مهم در کنگره است. با جلسات و کارگاه‌ها می‌توانیمدر راستای درمان البته  با دستور جلساتی کهآقای مهندس و دیده‌بان‌ها می‌گذارند  به هدفماننزدیک شویم.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

کنگره ,جلسات ,دستور ,مسافر ,جلسه ,محترم ,در کنگره ,کنگره 60 ,همه افراد ,افراد در ,آیا همه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cagopali Donald's blog toffnemeheads midppecanrea trochuckkege Gwen's page مد ساب gravikecam عـشـقــــــــــولانـه عشق کره