محل تبلیغات شما

جلسه دوم ازدوره چهارم از سری کارگاه‌های آموزشی کنگره 60 لژیون دلیجان، روز جمعه مورخ 99/05/24با استادی و نگهبانی راهنمای محترم مسافر احمد و دبیری مسافر محمد بهروز با دستورجلسه "وادی سیزدهم و تأثیر آن روی من" رأس ساعت 9 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

از خداوند سپاسگزارم که بار دیگر به من فرصت داد تا بتوانمدر لژیون دلیجان خدمت کنم. در بیرون از کنگره NGO های وجود دارد که تعاریف مختلفی از اعتیاد دارندو همین‌طور تعاریف مختلف از درمان اعتیاد، یکی از این تعاریف، اعتیاد را بیماری جسمیمی‌داند، بنابراین تلاش می‌کنند که به‌واسطه قرص و دارو و بستری کردن افراد در محیطبیمارستانی شخص را درمان کنند و عده‌ای دیگر هم اعتیاد را یک بیماری روانی می‌دانندو می‌خواهند با روش‌های روانشناسی و روان‌پزشکی با موسیقی‌درمانی و. به درمان آنبپردازند، که هیچ‌کدام از این روش‌ها هم تاکنون موفق نبوده است.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

درمان ,اعتیاد ,تعاریف ,سیزدهم ,هم ,تأثیر ,و تأثیر ,سیزدهم و ,آن روی ,روی من ,از این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Daniel's collection porreviho گلگشت تخته جان riahallara فرود شمخالی شباهنگ دانلود فیلم جدید, دانلود فیلم خارجی | آپارات فروشگاه اینترنتی اول مارکت خدمات تاسیسات ایران آبی انگلیس وبلاگ عترت پیامبر اعظم