محل تبلیغات شما

جلسه سیزدهم از دوره سوم از سری کارگاه‌های آموزشی کنگره 60 لژیون دلیجان،روز جمعه مورخ 99/04/27 با استادی راهنمای محترم مسافر یوسف و نگهبانی راهنمایمحترم مسافر احمد و دبیری مسافر محمد بهروز با دستور جلسه "تخریب‌های شیشه ودرمان آن با متد DST" رأس ساعت9 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان جلسه احمد آقا تشکر می‌کنم که من را برای اینجایگاه دعوت کردند و به خدمتگزاران لژیون دلیجان خدا قوت عرض می‌کنم.توفیقبرگزاری  جلسات کنگره در دلیجان از لطفویژه خداوند است،تا انسان‌ها را از تاریکی به سمت روشنایی هدایت کند حالا درمان کهجای خود را دارد. چراکه کنگره60، معتقد است درمان فوق ترک وتعادل فوق درمان است، و کنگره باعث شده تا افرادی زیادی بتوانند علاوه بر درمان،زندگی متعادلی برای خود ایجاد کنند. دستور جلسه ما تخریب‌های شیشه و درمان آن بامتد DST است.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

درمان ,جلسه ,شیشه ,مسافر ,متد ,کنگره ,و درمان ,شیشه و ,آن با ,درمان آن ,با متد ,راهنمای محترم مسافر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرجع آموزش زبان ویژه کنکور imibox فایل های تخصصی دانشگاهی تارنمای دکتر زمان نورانی "اتحادیه صنف محصولات فرهنگی کرمان" انجمن افسردگان گمنام DEPRESSED ANONYMOUS جم نیوز بیست رپ کشــــــور دخــــــتـــرونــه بهارستان