محل تبلیغات شما

جلسه دوازدهم از دوره سوم از سری کارگاه‌های آموزشی کنگره 60 لژیون دلیجان،روز جمعه مورخ 99/04/20 با استادی راهنمای محترم مسافر آرش و نگهبانی راهنمایمحترم مسافر احمد و دبیری مسافر محمد بهروز با دستور جلسه "تعطیلات تابستانی"رأس ساعت 9 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر می‌کنم که امروز در جمع دوستان لژیون دلیجان هستم.معمولاً روزهای اول هر لژیون و شعبه حس بسیار خاص و خوبی دارد. روزهای اول شعبه مشهدرا برایم تداعی کرد که در یک آژانس املاک و در وقت استراحت، آنجا را  به جلسه کنگره تبدیل می‌کردند و جالب اینجا بودکه همه خدمتگزاران سفر اولی بودند، اما با خواست قوی آن‌ها و آموزش‌های کنگره، مشهدالآن داری چندین نمایندگی قوی است و افراد زیادی در آن‌ها مشغول درمان اعتیاد خود هستندو افراد زیادی هم به رهایی رسیده‌اند.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

لژیون ,جلسه ,مسافر ,تابستانی ,تعطیلات ,محترم ,لژیون دلیجان ,افراد زیادی ,و افراد ,محترم مسافر ,راهنمای محترم ,راهنمای محترم مسافر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

prorenabsec کتابخانه عمومی علامه تنکابنی كتابخانه عمومی شهدای نشتارود فروشگاه ایران مارکت سنتر کابوک سلام tiomakartu Gary's life Brian's site micmauweitran تنها تولید کننده دستگاه یخساز پولکی