محل تبلیغات شما

جلسه دهم از دوره سوم از سری کارگاه‌های آموزشی کنگره 60 لژیون دلیجان،روز جمعه مورخ 99/4/6 با استادی راهنمای محترم مسافر محمد و نگهبانی راهنمای محترممسافر احمد و دبیری مسافر محمد بهروز با دستور جلسه " آداب معاشرت، ادب و بی‌ادبی، تعادل و بی‌تعادلی"  رأسساعت 9 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

از احمد آقا نگهبان جلسه تشکر می‌کنم، که من را برای استادیاین جلسه دعوت کردند و  خداوند را شاکرم کهتوفیق خدمت در این جلسه برای من حاصل شد.

دستور جلسه آداب و معاشرت و تعادل و بی‌تعادلی،خیلی مهم است.یکی از مسائلی که برای من بود و من را به سمت مصرف دائم مواد سوق داد، به‌نوعی مربوطبه این دستور جلسه است. چراکه من به خاطر ترس‌ها و حقارت‌های  بی‌موردی که در خودم احساس می‌کردم نمی‌توانستمدر جمع‌ها و در بین دیگران حضور پیدا کنم و با دیگران ارتباط بگیرم و معاشرت کنم ویا اینکه در یک جمع حرف بزنم زیرا اعتمادبه‌نفس لازم را نداشتم. هر جا اگر جلسه‌ایبود و من حتماً باید حضور داشتم قبل از آن می‌رفتم و درجایی مصرف می‌کردم تا بتوانمدر آن جلسه صحبت کنم.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

جلسه ,دستور ,آداب ,کنم ,مسافر ,تعادل ,تعادل و ,دستور جلسه ,راهنمای محترم ,ادب و ,بی‌ادبی، تعادل ,راهنمای محترم مسافر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Duy Nguyen's Blog گود نشینان in the world of fantasy یا علی راه کربلا fattphobeli السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها ملزومات برق صنعتی و الکترونیک www.payaelc.ir اعتراضات اخیر و ضرورت جراحی اقتصاد ایران خنده خرزهره