محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله
جلسه پنجم از دوره بیست و هشتم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی امین قم، روزهای یکشنبه مورخ 1399/4/1 با دستور جلسه " آداب معاشرت،تعادل و بی تعادلی،ادب و بی ادبی " با استادی  مسافر فرهاد و نگهبانی مسافر بهزاد و دبیری مسافر بهروز رأس ساعت 17 آغاز به کارکرد.

شاکر خداوند هستم که توفیق دادن در این جایگاه قرار بگیرم و از راهنمای عزیزم تشکر می‌کنم اجازه دادن در این جایگاه قرار بگیرم و آموزش بگیرم و خدمت کنم.
دستور جلسه آداب معاشرت، تعادل و بی‌تعادلی، ادب و بی‌ادبی است در مرحله انسانی حتی در ابتدائی ترین مرحله که قرار داریم هر کاری که می‌کنیم آدابی دارد هرروز که چشمتان را باز می‌کنید تا شب که برمی‌گردید به بستر و چشمانتان را می‌بندید و می‌خوابید کل کارهای که انجام می‌دهید دارای آداب و مراحلی هست که باید رعایت کنید.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

آداب ,بی ,مسافر ,بگیرم ,معاشرت،تعادل ,جلسه ,و بی ,بگیرم و ,در این ,این جایگاه ,قرار بگیرم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبگرد Neil's info . riourumentia دانلود آهنگ جدید ، اینجا همه چی داریم ، از آهنگ ، فیلم ، خبر و سریال مشاوران ناحیه یک آموزش و پرورش شهرستان همدان Kim's site پایان نامه و پروژه های دانشجویی ♥دنیای داستان ها♥ تجارت بازرگانی و حفظ ارزش پویا