محل تبلیغات شما

جلسه چهارم از دوره بیست و هشتم سری کارگاه‌های آموزشیخصوصی کنگره 60 نمایندگی امین قم، روزهای یکشنبه مورخ 1399/3/25 بادستور جلسه " کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر و تصاویر آن " با استادی کمک راهنمای محترم مسافر ابراهیم و نگهبانی مسافربهزاد و دبیری مسافر بهروز رأس ساعت 17 آغاز به کارکرد.

خلاصه سخنان استاد:

از راهنمای عزیزم احمد آقا و نگهبان جلسه که برای بار دیگر اجازهدادند این جایگاه را برای خدمت کردن و آموزش گرفتن تجربه کنم، تشکر می‌کنم.

دستور جلسه امروز " کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفرو تصاویر آن " است.

کتاب عبور از منطقه 60 درجه یک کتاب کامل و جامع در تمام زمینه‌ها است که قابل‌استفادهبرای خانواده‌ها، پزشکان، محققین و قضات است و همچنین این کتاب، یک کتاب مرجع درزمینهٔدرمان اعتیاد است. یعنی برای  اولین بار صحبتاز  درمان اعتیاد می‌شود. قبل از کتاب 60 درجهو روش DST، هیچ‌کس ادعایی راجع به درمان اعتیاد نداشتو هیچ‌کس به این باور نرسیده بود که بیماری اعتیاد، درمان داشته باشد. قبل از کتاب عبور از منطقه 60 درجه، کتاب‌های زیادیبرای ترک اعتیاد نوشته‌شده بود، اما هیچ‌کدام نتوانست مشکل اعتیاد را حل کند.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

کتاب ,عبور ,درجه ,اعتیاد ,منطقه ,جلسه ,از منطقه ,منطقه 60 ,60 درجه ,عبور از ,کتاب عبور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

puffgiperva قرآن درج آگهی شما در 120 سایت تجاری | تبلیغات | بازاریابی مجله دانشجویی برنامه ریزی گل نرگس کی میرسد؟ emschadchecong NINJA Eldora سایت دانلود و استخراج ارز دیجیتال رایگان بدون هزینه و سرمایه بیت کوین و اتریوم استخراج کن میلیونر شو Jamel's notes