محل تبلیغات شما

جلسه هفتم از دوره بیست و هشتم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصیکنگره60 نمایندگی امین قم در روز سه‌شنبه مورخ 98/11/22 با استادی مسافر صفدر و نگهبانیمسافر حسین و دبیری مسافر محمدحسین با دستور جلسه " وادی ششم و تأثیر آن رویمن " رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان جلسه و راهنمای عزیزم آقا اسماعیل، که اجازهدادند در این جایگاه قرار بگیرم تا خدمت کنم و آموزش بگیرم، تشکر می‌کنم.

دستور جلسه امروز وادی ششم است. در تیتر این وادی آمده است کهحکم عقل را در قالب فرمانده، کاملاً اجرا نماییم.

عقل از کلمه عقال گرفته‌شده است. در قدیم به بینی یا پایشتر یک طنابی می‌بستند و ساربان به‌واسطه آن شتر را به هر طرفی که می‌خواست هدایت می‌کردکه به آن عِقال میگویند.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

وادی ,جلسه ,ششم ,مسافر ,شتر ,دستور ,وادی ششم ,روی من ,دستور جلسه ,آن روی ,است در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرسش مهر 20 تحقیق و مقاله، مطالب علمی آموزشی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، دانلود سخنرانی، ذکر و حدیث عسل خالص، طبیعی و ممتاز کوهستان، مرغوبترین عسل ایران propcaryckhe دانش پرستار (clinical care nursing) کافه استار בَرهــَـــــــــــــــــــــــــᓄ ᓄــפּـزیــڪ خانه ی هنر Wayne's notes {حِلآلِ مْآه‍ ™}