محل تبلیغات شما

لژیون‌ ویلیاموایت (درمان سیگار) روز جمعه مورخ 98/11/4 با دستور جلسه "وادیپنجم و تأثیر آن روی من و در ادامه پنجمین سال رهایی و آزادمردی آقای مجتبی، از بند نیکوتین" با استادی راهنمای محترممسافر حسین شعبانی و نگهبانی مسافر روح الله و دبیری مسافر تقی، رأس ساعت ۸ صبح آغاز به کار نمود.

خلاصه سخناناستاد:

خیلی خوشحالم که امروز در خدمت اعضای نمایندگی قم هستم و به ایجنت، مرزبانان و راهنماهای این نمایندگی خدا قوت میگویم. کاری که داریمانجام می‌دهیم کار بزرگی است، کاری است که کل دنیا در آن مانده است و ما داریمانجام می‌دهیم. آقای مهندس می‌فرماید همین که ما ساعت 6 صبح اینجا دور همجمع می‌شویم برنده ایم، این تفکر عظیمی بود که آقای مهندس داشته است و ما داریمنتیجه اش را می‌بینیم. و قطعا هر کاری که تفکری پشتش باشد ساختار پایدار ومحکمی خواهد بود، و  هرچقدر جلو می‌رویم، قدرتکنگره بیشتر می‌شود. این به خاطر قدرت و تفکر سالمی بوده که آقای مهندس داشتهاست.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

آقای ,داریم ,مهندس ,مسافر ,کاری ,کار ,آقای مهندس ,ما داریم ,و ما ,و در ,که آقای ,آقای مهندس داشته ,داریم انجام می‌دهیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

diehumtinghigh پرمین steelpipe ریاضیات و کاربردها کمپانی آموزش طراحی durnivege افسانه دونگ یی پروژه رشنال روز رمضانیه دانلود تم و پس زمینه زیبا گوشی