محل تبلیغات شما

جلسه‌ی چهاردهم از دوره نوزدهم سریکارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره60 نمایندگی امین قم در روز پنج‌شنبه مورخ 98/11/3با استادی راهنمای محترم مسافر محمد و نگهبانی راهنمای محترم مسافر مهران  و دبیری راهنمای محترم مسافر امید بادستور جلسه‌  "وادی پنجم و تأثیر آن روی من " رأس ساعت 17 آغاز بهکار نمود.

خلاصهسخنان استاد:

شاکرو سپاسگزار خداوند هستم که برای بار دیگر اجازه داد در این جایگاه قرار بگیرم تا آموزش بگیرم و خدمت کنم

وروددیده‌بان محترم، آقای کامران شریفیان به نمایندگی امین قم، را خیرمقدم عرض می‌کنم،و به مسافرانی که این هفته و هفته گذشته، گل رهایی را از دستان پرتوان آقای مهندسدریافت کردند، تبریک عرض می‌کنم.

دستورجلسه این هفته وادی پنجم، است، در تیر وادی پنجم آمده است: در جهان ما تفکر، قدرتمطلق حل نیست؛ بلکه توأم با رفتن و رسیدن آن را کامل می‌نماید.

" گزارش تصویری از ورزش و مسابقات در پارک فدک "

"وادی دوم و تاثیر آن روی من"

تولد چهارمین سال رهایی از بند نیکوتین

وادی ,راهنمای ,هفته ,مسافر ,محترم ,پنجم ,محترم مسافر ,وادی پنجم ,راهنمای محترم ,تأثیر آن ,روی من ,راهنمای محترم مسافر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عکس بازیگران جدیدترین مدلهای لباس مجلسی و شب زنانه و دخترانه M550 سایت فروشگاه خرید ساعت دیواری ایرانی شعر فارسی 2020 مدیران بسیجی فیزیک مجتمع قطعه بندی مرغ جوادیان kabcchanfiola می خواهم مسلمان واقعی باشم Matthew's info دلنوشته های یک واحد انسان